Strona główna > Fauna > Aligatory w Palm Harbor

Aligatory w Palm Harbor

W kategorii:Fauna     Autor:   Karolina     Rok:   2017

Wiem, że często poruszam ten temat, ale ja po prostu lubię aligatory. :D Jak tylko jakiegoś zauważę od razu wyjmuję aparat. :)

Ostatnio wybraliśmy się do znajomych do Palm Harbor. Na ich osiedlu znajduje się ogromny staw, gdzie bardzo często „urzędują” aligatory. Byliśmy świadkami niezwykłego widoku, kiedy dwa aligatory z różnych końców stawu zaczęły płynąć w swoją stronę. Zastanawialiśmy się co zrobią, zaczną walczyć? :D Zobaczcie na powyższym filmie jak to się skończyło. :)

Później pojechaliśmy do okolicznego parku, gdzie oprócz pięknego zachodu słońca, widzieliśmy… zgadnijcie co? Oczywiście aligatory. :D

Aligatory żyją wśród nas i już do tego przywykliśmy. Mimo że już widzieliśmy ich sporo, to ja i tak nadal się nimi zachwycam. I naprawdę nie są takie groźne jakby się mogło wydawać. Oczywiście jak ktoś skoczy do jeziora z aligatorami, może to się źle skończyć. Jednak jak się podchodzi do stawu, gdzie są aligatory, zazwyczaj się płoszą. Nie proponujemy jednak tego Wam robić. Najlepiej przebywać jak najdalej od nich. ;)

 

Tagi: ,

Dodaj komentarz