Ja Realtorka!

Nieruchomości Wszystkie

Po trzech latach pobytu na Florydzie i wielu przygotowaniach, udało mi się osiągnąć już na początku zamierzony cel. Jestem agentką nieruchomości! :)

MyLicense

 

Już od dawna interesowałam się nieruchomościami… I już od dawna myślałam o tym, żeby zrobić kurs na agenta nieruchomości. Dużo czytałam nie tylko o rynku nieruchomości, ale również o osobach, które osiągnęły sukces na tym rynku, z fascynacją oglądałam nieruchomości dostępne w Sarasocie i okolicach i z chęcią “zwiedzałam” różne osiedla. Wszystko to zawsze mnie fascynowało i dlatego postanowiłam w końcu na poważnie (a nie tylko hobbystycznie) podejść do tematu.

Zrobiłam kurs, zdałam egzamin wewnętrzy, potem stanowy i udało się! Mogę się w końcu nazywać realtorką, czyli inaczej agentką nieruchomości. ;)

Wiele osób pisze do mnie z różnymi pytaniami. Pytacie o pogodę, miejsca do zwiedzania, szkoły, pracę itp. Do tych pytań możecie dorzucić pytania o nieruchomości. Z chęcią pomogę Wam w znalezieniu mieszkania, domu, biura.

I obiecuję, że ze wszystkich sił postaram się nadal dostarczać Wam informacji na blogu na różne tematy, mam nowe plany nie tylko dotyczące nieruchomości, ale również bloga, którego zamierzam rozwijać, żeby jak najlepiej Wam służył. :)

Wszystkim, którzy mnie wspierali w tej decyzji i motywowali do działania DZIĘKUJĘ!

Tymczasem zapraszam na moją stronę “realtorską” ;) www.KarolinaSellsFlorida.com

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

4 komentarze do “Ja Realtorka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *