Szalone Walizki oczarowane Sarasotą

Ciekawostki Sarasota Wszystkie

Ostatnio miałam przyjemność poznać blogerów podróżujących po całym świecie. Ich ostatnią lokalizacją była nasza Sarasota! :)

SzaloneWalizki

Jeśli kogoś kto wiele już widział zachwyca Sarasota, to coś musi w tym być. :) Szalone Walizki były już w wielu miejscach, w tym w wielu miejscach na Florydzie. Sarasota ich zauroczyła i mają zamiar tu wrócić. :)

Co ich tak zauroczyło? Wszechobecna natura, plaże, uśmiechnięci ludzie, a przede wszystkim delfiny na wolności! No to mamy coś wspólnego, bo jak na pewno już zauważyliście, ja się delfinkami, żółwikami i ptaszkami w kółko zachwycam. :D

Bardzo podoba mi się ich podejście do podróżowania. Jak mówią o sobie “Podróże są naszą pasją, przeznaczamy na nie całe oszczędności. Bo jak mawiają nasi znajomi, trumna kieszeni nie ma. Zamiast pieniędzy gromadzimy emocje, wspomnienia i dobre wrażenia.”

Mamy nadzieję, że dotrzymają słowa i jeszcze nas odwiedzą. No i czekamy na ich artykuł o Sarasocie! :)

Tymczasem zapraszamy na bloga www.SzaloneWalizki.pl, gdzie poczytacie o przygodach podróżniczych Doroty i Jarka. :)

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *