Boss Revolution – tanie rozmowy z USA do Polski

Pozostałe Wszystkie

Kiedy przyjechaliśmy do USA, zastanawialiśmy się jak najtaniej dzwonić do rodziny i przyjaciół w Polsce. Przez jakiś czas korzystaliśmy z Vibera i Skypa. Nasi znajomi niedawno powiedzieli nam o jeszcze lepszym rozwiązaniu, jakim jest Boss Revolution. :)

Boss RevolutionBoss Revolution to aplikacja, którą instaluje się na komórkę. Dzięki abonamentowi, który kosztuje 5 dolarów miesięcznie można dzwonić bez ograniczeń do wielu krajów na całym świecie zarówno na komórki jak i telefony stacjonarne. Abonamentu nie trzeba przedłużać, można go wykupić tylko na 1 miesiąc.

Aplikacja jest bardzo fajna. Wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę i z listy kontaktów, które są pobierane z telefonu wybrać dany numer. Jeśli np. chcemy zadzwonić do kraju, który nie jest objęty abonamentem, można doładować konto i zadzwonić używając środków na tym koncie. Rozmowy takie również są bardzo tanie i kosztują nawet 1 centa za minutę!

Należy pamiętać, że z aplikacji Boss Revolution można korzystać posiadając numer telefonu w USA. No i trzeba mieć połączenie z Internetem.

Jak na razie jest to dla nas najlepsze rozwiązanie. Wcześniej mieliśmy wykupiony abonament Skypa. Za 400 minut do Polski i tylko na telefony komórkowe płaciliśmy 6 dolarów miesięcznie. Korzystamy również z Vibera, jednak tutaj obie strony muszą mieć Internet i nie zawsze jakość rozmowy jest dobra. Tymczasem używając Boss Revolution można dzwonić na komórki, podczas gdy druga strona nie musi mieć połączenia z Internetem. Osoba odbierająca naszą rozmowę widzi na wyświetlaczu zazwyczaj nasz amerykański numer telefonu i może nawet nie wiedzieć, że korzystamy z jakiejś aplikacji.

Więcej informacji o abonamencie Boss Revolution znajdziecie na bossrevolution.com/services/unlimited-plan

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

6 komentarze do “Boss Revolution – tanie rozmowy z USA do Polski

  1. gdy chce zadzwonic przez Boss ten zamiast dzwonic pyta mnie jakiej aplikacji uzyc … czy normalnie przez tel czy Skype. Boss nie wykonuje polaczen . co jest ?

  2. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że niestety z opisywanego wyżej abonamentu usunięto telefony komórkowe do Polski. :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *