American English at State

Angielski amerykański Przygotowania Wszystkie

Wszystkim, którzy uczą się języka angielskiego amerykańskiego polecamy profil facebookowy American English at State na www.facebook.com/AmericanEnglishatState. Znajdziecie tam m.in. idiomy czy porównanie różnych słówek w jęz. angielskim amerykańskim i angielskim brytyjskim.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

3 komentarze do “American English at State

  1. Dzięki za tyle przydatnych informacji o życiu w USA, które trochę odczarowują tą ogromną zmianę w życiu, jaką jest przenisienie się do innego kraju. Fajnie pogrupowałaś informacje, które na dodatek dotykają najbardziej praktycznych aspektów zwykłego funkcjonowania. W Polsce zajmuję się inwestowaniem w nieruchomości i od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie przenisienie swojej działalności właśnie za ocean. Zupełnie inny poziom zysków i płynniejszy rynek niż u nas, gdzie ludzie kupują jeden dom na całe życie. Czy próbowaliście kupić tam jakiś dom czy apartament? Jak można uzyskać kredyt, jeśli się nie jest obywatelem amerykańskim? Rozważaliście może taki temat? Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia:)

    1. Dzięki za komentarz. :) Na razie nie kupowaliśmy domu ani apartamentu, ponieważ mamy za krótką historię kredytową. Oczywiście można tutaj korzystać z kredytów nie będąc obywatelem amerykańskim. Postaram się niedługo opisać to co wiemy na temat budowania historii kredytowej i samych kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *