Nagrywajmy się na pocztę lub wysyłajmy sms

Pozostałe Wszystkie

Pamiętam jak przylecieliśmy na Florydę i mój mąż zaczął pracę w swojej firmie. Zadzwonił do klienta, klient nie odebrał, więc odłożył słuchawkę, i to wszystko. Klient po jakimś czasie oddzwonił i powiedział “tak myślałem, że to Ty dzwoniłeś, ale się nie nagrałeś”.

W Polsce było inaczej… (może teraz to się zmieniło). Nie było tylu spamów, co tutaj. Tutaj baaardzo często dzwonią do nas firmy z ofertami, firmy wyłudzające dane, firmy, które chcą nas nabrać, że np. zalegamy w IRS (amerykański urząd skarbowy) itp. Przez to dostaje się bardzo dużo niechcianych telefonów. 

Dlatego ci co naprawdę coś od nas chcą, nagrywają się na pocztę albo wysyłają sms. My zawsze robimy tak samo! Wtedy wiadomo, że nie jesteśmy żadnymi wyłudzaczami, że warto do nas oddzwonić. Takim zachowaniem zaoszczędzamy sobie wzajemnie naprawdę dużo czasu. 

Pamiętajcie… jeśli zadzwonicie do kogoś, a ten ktoś nie odbierze telefonu, zostawcie mu wiadomość głosową albo wyślijcie smsa. Poinformujcie o swoim imieniu i nazwisku i mniej więcej w jakiej sprawie dzwonicie. Jest to tutaj naprawdę bardzo przydatne. Niektórym nawet szkoda czasu, żeby oddzwaniać na nieznane numery, a jak zostawicie wiadomość to na pewno albo odpiszą albo oddzwonią.

A jeśli męczą Was spamy, koniecznie się wpiszcie na DO NOT CALL LIST. Pisaliśmy o tym wcześniej na kierunekfloryda.com/jak-uchronic-sie-przed-telefonicznym-spamem

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *