Wycieczka rowerowa w Rothenbach Park

Ciekawe miejsca Wszystkie

Do parku Rothenbach Park wybraliśmy się już jakiś czas temu.  Jeśli ktoś lubi wycieczki rowerowe i mieszka w Sarasocie lub okolicach, polecamy to miejsce. :)

5 mil ścieżek rowerowych, ścieżka zdrowia z przyrządami do ćwiczeń, plac zabaw, miejsce do grillowania, stoły piknikowe, a nawet pas startowy dla zdalnie sterowanych samolotów! To wszystko znajdziecie w Rothenbach Park w Sarasocie.

Jak dla kogoś 5 mil to za mało, może ścieżkę pokonać kilka razy. Ścieżka prowadzi w lesie, wzdłuż jeziorka, niewielkimi pagórkami (których jest tak niewiele na Florydzie). :) I uwaga! Jak wszędzie należy być czujnym, żeby nie natknąć się na aligatora! ;)

Jeśli ktoś ma zdalnie sterowany samolot może skorzystać ze specjalnego pasa przygotowanego właśnie dla takich zabawek. :)

Więcej informacji o tym miejscu znajdziecie na www.scgov.net/Home/Components/FacilityDirectory/FacilityDirectory/528/4283

Tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *