Inauguration Day

Wszystkie Wydarzenia

Dzisiaj historyczny dzień w USA… nowym prezydentem tego kraju zostanie Donald Trump. Czy go lubimy czy nie, to dla nas również historyczny moment, ponieważ po raz pierwszy tutaj na miejscu doświadczamy czegoś takiego.

bialydom

Zaczęło się od tego, że Donald Trump został wybrany na kolejnego prezydenta przez naród amerykański i spotkał się z Barackiem Obamą.

Jak wyglądało to spotkanie, kto jak się zachowywał… było dużo dyskusji na ten temat, ale niech każdy odbiera to po swojemu. :)

Poniżej przemówienie Obamy po ogłoszeniu wyników.

Poniżej ostatnia pożegnalna przemowa Obamy z narodem amerykańskim…

Dużo czasu poświęcono również Michelle Obama. Pojawiła się ona ostatnio m.in. w programie Jimmiego Fallona, gdzie tworzyli razem “Thank You Notes”. :)

Kolejny filmik jest z dnia wczorajszego, kiedy Donald Trump wygłosił przemówienie podczas koncertu inauguracyjnego.

Takich filmów można byłoby mnożyć i mnożyć. Jest ich wiele i w ostatnim czasie są w kółko powtarzane. Ponieważ Donald Trump jest osobą bardzo kontrowersyjną, na youtube znajdziecie naprawdę różne filmiki, m.in. parodię w wykonaniu Aleca Baldwina w programie Saturday Night Live. :) Jeśli kogoś to ciekawi, warto zajrzeć na youtube. :)

Aktualnie trwają uroczystości związane z Inauguration Day. Niedługo Donald Trump złoży przysięge i zostanie 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Sama jestem ciekawa co się zmieni, ile ze swoich obietnic spełni i jak będzie wyglądała Ameryka za jego rządów…

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *