Zachód słońca na plaży przy molo w Venice

Plaże Florydy Wszystkie

Dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć i filmu z przepięknego zachodu słońca na plaży przy molo w Venice.

Nieraz słyszeliśmy o tej plaży, ale dopiero po 2.5 roku naszego pobytu w USA w końcu ją odwiedziliśmy. Niesamowite jest to, że w obrębie pół godziny drogi samochodem mamy tyle pięknych i różnych plaż.

Plaża ta wyróżnia się tym, że jest na niej dosyć długie molo, przy którym znajduje się restauracja Sharky’s on the Pier. No i ten zachód słońca… coś pięknego. Jedyny minus to piasek… nie jest tak biały i przyjemny jak na naszej ulubionej plaży, Siesta Key Beach. ;) Mimo tego naprawdę polecam Venice Beach. Warto się tam wybrać koło południa, spędzić parę godzin na plaży, później zjeść kolację przy molo no i zostać na zachód słońca. :)

Ponieważ wybraliśmy się tam akurat w pochmurny dzień, zdjęcia samej plaży i restauracji nie wyszły najlepiej. Na pewno jeszcze nieraz tam się wybierzemy i obiecujemy to nadrobić.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *