“Siesta Key” – nowy reality show MTV

Ciekawostki Sarasota Wszystkie

Jakiś czas temu spacerowałam z koleżanką plażą Crescent Beach (na wyspie Siesta Key). Naszą uwagę zwróciła ogromna posiadłość zlokalizowana blisko plaży. Zastanawiałam się co to za posiadłość i do kogo należy. Teraz już wiem. ;)

Posiadłość na Siesta Key

Rezydencja ta należy do chiropraktyka Gary’ego Kompothecras’a. Obserwując życie swojego syna i jego przyjaciół, pomyślał, że idealnie nadaje się to na reality show. Dlatego też zatrudnił producenta, który jego myśli przeobraził w rzeczywistość. ;)

I stało się… w ostatni poniedziałek, na antenie MTV swoją premierę miał pierwszy odcinek reality show “Siesta Key”. Większość nagrywana była właśnie we wspomnianej posiadłości i jej okolicach. Z ciekawości to obejrzeliśmy… hmmm… oczywiście plaża, Sarasota, okolice, pokazane pięknie… natomiast sama fabuła… no cóż, jak ktoś lubi coś takiego oglądać, niech ogląda. ;) Nam wystarczy jeden odcinek. ;)

Nie będę opisywać o czym jest ten show, jak jesteście tego ciekawi, obejrzyjcie sobie poniższy zwiastun.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *