Strona główna > Ciekawe miejsca > Karmienie flamingów w Sarasota Jungle Gardens

Karmienie flamingów w Sarasota Jungle Gardens

W kategorii:Ciekawe miejsca, Fauna     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2017

Karmiliście kiedyś flamingi? Nam się w końcu udało! O tej atrakcji słyszeliśmy już wcześniej, ale czekaliśmy na naszych gości z Polski, żeby z nimi tego doświadczyć. ;)

Mamy to szczęście, że w Sarasocie jest naprawdę dużo różnych atrakcji turystycznych. Jedną z nich jest ogród Sarasota Jungle Gardens. Nie jest to olbrzymi ogród zoologiczny, jakie widywaliśmy wcześniej, ale za to przeuroczy. :)

Główną atrakcją są flamingi, które można karmić! :) Wystarczyć zakupić dla nich jedzenie i wysypać je na dłoń. Jeśli flaming sam do nas nie podejdzie, możemy podejść do niego i przystawić mu dłoń do dzioba. :))) Flamingów jest sporo, dlatego nie martwcie się, dla nikogo ich nie zabraknie. :D

Oprócz flamingów, w Sarasota Jungle Gardens można zobaczyć inne zwierzęta, m.in. są to łabędzie, kaczuszki, lemury, żółwie, przepiękne kolorowe papugi, wielkiego krokodyla, czy małe aligatorki. Aligatorki i żółwie również można karmić!

Oprócz spacerku po ogrodzie, można obejrzeć pokazy z różnymi zwierzętami (polecamy ten z papugami). Dodatkową atrakcją są zdjęcia z papugą na ramieniu czy aligatorkiem w ręku. ;)

Szczerze polecamy to miejsce, a w szczególności karmienie flamingów. :) My na pewno jeszcze tam wrócimy.

Jak chcecie się dowiedzieć więcej o Sarasota Jungle Gardens, zachęcamy do odwiedzenia strony oficjalnej www.sarasotajunglegardens.com. Tymczasem koniecznie obejrzyjcie naszą galerię zdjęć i film.


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: ,

Dodaj komentarz