Strona główna > Ciekawe miejsca > Rekiny w MOTE Aquarium w Sarasocie

Rekiny w MOTE Aquarium w Sarasocie

W kategorii:Ciekawe miejsca     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2015

W głównym budynku MOTE Aquarium, oprócz galerii z rybkami, o której wcześniej pisaliśmy, znajduje się rekinarium. Rekiny obserwowane z bliska robią naprawdę duże wrażenie. :)

Rekiny znajdują się w ogromnym basenie, na który można patrzeć z góry, dzięki temu momentami wydaje się, że płynący właśnie blisko nas rekin wyskoczy do góry jak w filmie „Szczęki”. :) Oprócz tego można je obserwować przez szybę, gdzie podpływają do nas jeszcze bliżej, ale na szczęście nie są w stanie przebić grubego szkła, za którym się znajdują. Oprócz rekinów, w basenie pływają płaszczki oraz ryby. Wszystko w wielkich rozmiarach.

Przy rekinarium znajduje się bar oraz miejsce, w którym można obserwować i dotykać płaszczki, co jest niesamowitą radochą głównie dla dzieci. :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i poniższego filmiku.


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: ,

Dodaj komentarz