Plaża Turtle Beach w Sarasocie

Plaże Florydy Wszystkie

Plaża Turtle Beach znajduje się na wyspie Siesta Key w Sarasocie. Jedno z moich ulubionych miejsc, szczególnie na poranne spacery.

O plaży tej pisałam już w 2014 roku, jednak wtedy wyglądała ona trochę inaczej (zajrzyjcie na kierunekfloryda.com/plaza-turtle-beach-na-wyspie-siesta-key). Był to czas jeszcze przed tym jak plaża dostała sporo świeżego piasku. Chciałam Wam pokazać jak to miejsce wygląda teraz.

Na plaży Turtle Beach nie ma tak pięknego piasku jak na Siesta Beach, ale plaża ta ma inne walory. Po pierwsze, parking znajduje się tuż przy samym wejściu. A po wejściu na plażę, zaraz jesteśmy przy samej wodzie. Jeśli ktoś mieszka niedaleko i ma chwilę, którą chce spędzić nad wodą, a nie zależy mu na budowaniu zamków z piasku, Turtle Beach jest idealna.

Dzieci natomiast mogą się pobawić na niewielkim placu zabaw znajdującym się tuż przy samej plaży.

Na plaży Turtle Beach nie ma tylu ludzi, co na Siesta Beach, a odchodząc kawałek na południe możemy się znaleźć tam całkiem sami. Zachęcam do porannych spacerów właśnie w tym kierunku.


 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *