Longboat Key Beach

Plaże Florydy Wszystkie

W jeden z ostatnich weekendów postanowiliśmy wybrać się na plażę Longboat Key Beach. Niesamowite jest to, że każda plaża jest inna i kryje wiele niespodzianek. :)

Plaża Longboat Key Beach jak sama nazwa wskazuje znajduje się na wyspie Longboat Key. Nadal naszą ulubioną plażą jeśli chodzi o wypoczynek i spędzenie czasu jest Siesta Key Beach, jednak inne plaże idealnie nadają się na spacery. Taka właśnie jest plaża Longboat Key Beach.

Co znajdziecie na tej plaży? Pelikany, o których już nieraz pisałam. Mewy, które czasami stoją na jednej nodze. :) Małe krabiki kryjące się w dziurach z piasku lub spacerujące na plaży. :) Dużo pięknych muszelek. Spokój. Szum zatoki… :)

Czego nie znajdziecie? Tłumów ludzi, dzięki czemu właśnie idealnie nadaje się na spacery, do czego zachęcamy każdego kto ma okazję odwiedzić Sarasotę. :)

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku i poniższej galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.