Zakupy spożywcze w sklepie Detwiler’s w Sarasocie

Wszystkie Zakupy

Jeśli szukacie dobrego chleba, wędliny, sera, polskich kopytek, pierogów, warzyw, owoców itp. i mieszkacie w Sarasocie albo okolicach, koniecznie odwiedźcie market amiszowy Detwiler’s.

Często słyszę od Polaków, że w “Ameryce jest niezdrowe i niedobre jedzenie”. Nie zgadzam się z tym. Jest tu ogromny wybór przeróżnych sklepów i produktów. Wszystko zależy gdzie i co się kupuje.

Jednym ze sklepów, który często odwiedzamy i w którym naprawdę można znaleźć dużo dobrego jedzenia, jest Detwiler’s Farm Market. Jest to ogromny sklep z wyborem przeróżnych pysznych, świeżych produktów. Mają m.in. różne amiszowe produkty, produkty od lokalnych farmerów, świeże warzywa, owoce, różnego rodzaju kawy, orzechy, polskie kopytka czy pierogi. Polecamy m.in. chleb z ziarnami “Multi-seed bread”, wędlinę “Off the bone”, krojone sery żółte czy przygotowywane na miejscu sushi. Zachęcamy też do skorzystania z maszyny do krojenia ananasów (na zdjęciu). 

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z Detwiler’s, a jak będziecie mieli okazję wstąpcie do tego sklepu. Wystarczy, że w GPS wpiszecie Detwiler’s i wyświetli Wam się najbliższy sklep. Tylko pamiętajcie, w niedzielę jest zamknięty.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *