Nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty

Nieruchomości Wszystkie

Bogata oferta nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty sprawia, że jest to bardzo popularne i szybko rozwijające się miejsce. Każdy znajdzie coś dla siebie, od mieszkań przez domy szeregowe, bliźniaki, aż po ogromne posiadłości.


Lakewood Ranch jest to tzw. wspólnota niemunicypalna (unincorporated community). Jest to obszar, który nie posiada praw miejskich i jest traktowany jako część większej jednostki terytorialnej. Jest to inaczej tzw. master-planned community (zaplanowana miejscowość).

O miejscu tym pisałam już kiedyś na swoim blogu na kierunekfloryda.com/spacer-po-main-street-w-lakewood-ranch, gdzie znajdziecie również filmik i zdjęcia z naszego spaceru po Main Street.

Bardzo dużo ścieżek spacerowych, parków, czy rezerwatów przyrody sprawia, że Lakewood Ranch, mimo coraz większej liczby nieruchomości, szkół, szpitali itp. cały czas oferuje ogromną ilość zieleni i bliski kontakt z naturą. Pola golfowe czy 140 akrów kompleksu sportowego to kolejne zalety tego miejsca. Jeśli komuś nie zależy na całkowitej bliskości do plaży czy prawdziwego centrum miasta (jakim dysponuje Sarasota) Lakewood Ranch jest idealne. I nic dziwnego, że jest jedną z najlepiej sprzedających się zaplanowanych miejscowości w USA!

Na pewno jesteście ciekawi jak kształtują się tam ceny. Oczywiście jak zawsze, zależą one od osiedla, domu, lokalizacji. Jednak mogę zapewnić, że na pewno są niższe niż w pobliskiej Sarasocie.

Więcej na karolinasellsflorida.com/nowe-domy-w-lakewood-ranch-kolo-sarasoty

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

6 komentarze do “Nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty

 1. Pani Karolino,
  Domy i otoczenie wyglądają przepięknie.
  Często czytam Pani bloga i czego mi brakuje, to przedział cenowy takich domów (2 sypialnie ok. tyle USD, 4 sypialnie tyle).
  Serdecznie pozdrawiam z nadmorskiej Gdyni (gdzie, niestety, przez pół roku zimno, wieje i pada).
  Pozdrawiam,
  Karol

  1. Panie Karolu, dziękuję za komentarz. Obiecuję, że się poprawię, będę więcej pisać o cenach. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *