Strona główna > Nieruchomości > Nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty

Nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty

W kategorii:Nieruchomości     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

Bogata oferta nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty sprawia, że jest to bardzo popularne i szybko rozwijające się miejsce. Każdy znajdzie coś dla siebie, od mieszkań przez domy szeregowe, bliźniaki, aż po ogromne posiadłości.


Lakewood Ranch jest to tzw. wspólnota niemunicypalna (unincorporated community). Jest to obszar, który nie posiada praw miejskich i jest traktowany jako część większej jednostki terytorialnej. Jest to inaczej tzw. master-planned community (zaplanowana miejscowość).

O miejscu tym pisałam już kiedyś na swoim blogu na kierunekfloryda.com/spacer-po-main-street-w-lakewood-ranch, gdzie znajdziecie również filmik i zdjęcia z naszego spaceru po Main Street.

Bardzo dużo ścieżek spacerowych, parków, czy rezerwatów przyrody sprawia, że Lakewood Ranch, mimo coraz większej liczby nieruchomości, szkół, szpitali itp. cały czas oferuje ogromną ilość zieleni i bliski kontakt z naturą. Pola golfowe czy 140 akrów kompleksu sportowego to kolejne zalety tego miejsca. Jeśli komuś nie zależy na całkowitej bliskości do plaży czy prawdziwego centrum miasta (jakim dysponuje Sarasota) Lakewood Ranch jest idealne. I nic dziwnego, że jest jedną z najlepiej sprzedających się zaplanowanych miejscowości w USA!

Na pewno jesteście ciekawi jak kształtują się tam ceny. Oczywiście jak zawsze, zależą one od osiedla, domu, lokalizacji. Jednak mogę zapewnić, że na pewno są niższe niż w pobliskiej Sarasocie.

Więcej na karolinasellsflorida.com/nowe-domy-w-lakewood-ranch-kolo-sarasoty


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , ,

Odpowiedzi 4 - “Nieruchomości w Lakewood Ranch koło Sarasoty”

 1. Judyta

  Pani Karolino, bardzo przyjemnie czyta się Pani bloga. Można wiele przydatnych informacji znaleźć. Pozdrawiam serdecznie

 2. Karolina

  Dziękuję bardzo za komentarz! :) Pozdrawiam serdecznie!

 3. Anonim

  Byliśmy tam rok 2013 na wczasach …och i ach plaza piękna, pogoda SUPER!!Siesta Key Beach
  Pozdrawiam z Gdyni

 4. Karolina Moscicka

  Dziękuję za komentarz. :) Ja również pozdrawiam! :)

Dodaj komentarz