“Meet your teacher day” 2015

Edukacja Wszystkie

Przedwczoraj byliśmy na już drugim naszym “Meet your teacher day”. Poznaliśmy nową nauczycielkę naszego syna, zapoznaliśmy się z zajęciami pozalekcyjnymi oraz masą informacji, które otrzymaliśmy w specjalnej teczce. :)

“Meet your teacher day” w szkole naszego syna trwał 2 godziny od 11 do 13. W tym czasie w kafeterii można było zakupić koszulkę szkolną, zapoznać się z zajęciami pozalekcyjnymi, a na stołach znajdowały się listy z dziećmi podzielonymi na poszczególne klasy, dzięki czemu można było się dowiedzieć, jak nazywa się nauczyciel naszego dziecka. Jak już znaliśmy nazwisko nauczycielki, z pomocą planu szkoły znaleźliśmy odpowiednią salę.

W sali przywitała nas uśmiechnięta i sympatyczna nauczycielka. Powiedziała nam z jakimi informacjami musimy się zapoznać i co ciekawego czeka naszego syna w piątek klasie (oczywiście najciekawsze są wycieczki). :) Znaleźliśmy ławkę naszego syna, która była podpisana już jego imieniem. Na ławce leżała teczka z różnymi informacjami. Musieliśmy wypełnić m.in. dokumenty informujące jak nasze dziecko będzie dowożone do szkoły.

Oprócz tego odwiedziliśmy również innych nauczycieli i pospacerowaliśmy po szkole. :)

A od poniedziałku zaczynają się już normalne zajęcia… :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *