Loteria wizowa DV-2020

Loteria wizowa Wszystkie

Dzisiaj rozpoczynają się zapisy do loterii wizowej DV-2020. Zgłoszenia można wysyłać do 6 listopada 2018. Wyniki loterii zostaną ogłoszone 7 maja 2019 roku.

O loterii wizowej pisaliśmy już nieraz, dlatego nie chcemy się powtarzać, tylko zapraszamy na kierunekfloryda.com/category/loteria-wizowa ;)

Ci co nas znają albo czytają naszego bloga, wiedzą, że nam się udało wygrać w loterii DV-2014 i dzięki temu jesteśmy tu gdzie jesteśmy. :)

Wszystkich, którzy marzą o zamieszkaniu w USA, zachęcamy do wzięcia udziału w loterii, bo jest to chyba najprostszy i najtańszy sposób zdobycia statusu rezydenta.

Podajemy bezpośredni link dla tych, którzy chcą wziąć udział w loterii wizowej dvlottery.state.gov. Nieoficjalne tłumaczenie instrukcji w jęz. polskim znajduje się na travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2020-Instructions-Translations/DV-2020_Polish.pdf

I oczywiście życzymy wygranej!

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Loteria wizowa DV-2020

  1. Mam pytanie co do 2 warunku, ja muszę być obowiązkowo po liceum/technikum ? czy wystarczy , że ukończyłem podstawówkę i gimnazjum i obecnie chodzę do liceum dla dorosłych . Bo nie bardzo jest to napisane w sposób logiczny.
    I oczywiście ile jest ważna ta wiza bo się nie orientuje.
    W sumie to jest tu zdecydowanie większa szansa na wygraną niż w lotto ;d

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *