Exotic Car Festival 2018 na Saint Armands Circle w Sarasocie

Wszystkie Wydarzenia

W ostatni weekend wybraliśmy się na Exotic Car Festival, który odbył się na Saint Armands Circle w Sarasocie. Warto było.

Gratka dla miłośników samochodów, szczególnie tych z górnej półki. Na małym obszarze można było zobaczyć m.in. marki takie jak Aston Martin, McLaren, Ferrari, Lamborghini, Ford, Mercedes, Porsche czy Maserati. Oko cieszyły nie tylko nowe modele, ale również stare, niezwykle urocze. ;)

Exotic Car Festival odbył się w Sarasocie po raz pierwszy. W zeszłym roku miał miejsce w pobliskim Lakewood Ranch, gdzie odbędzie się również kolejny festiwal już w lutym 2019 roku. Donacje zebrane podczas festiwalu zasilają cele charytatywne.

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej o tym wydarzeniu, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony exoticcarfestival.com. Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia wykonanego przez nas filmu oraz poniższej galerii zdjęć. :)

[Not a valid template]

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *