Ruszyła loteria wizowa DV-2024

Loteria wizowa Wszystkie

Ruszyła kolejna loteria wizowa! Zgłoszenia są do 8 listopada 2022r. Wszystkich, którym chociaż przez myśl przeszła przeprowadzka do USA, zachęcamy do złożenia aplikacji.

Od 5 października do 8 listopada 2022 roku można wypełnić aplikację w loterii wizowej DV-2024. To tak naprawdę nic nie kosztuje, a decyzję o wyjeździe będziecie mogli zawsze zmienić. Cały proces trwa ok. 2 lat (dlatego w 2022 roku wypełnia się aplikację, a w przypadku wygranej, zazwyczaj po 2 latach następuje przeprowadzka, stąd w przypadku tej loterii nazwa DV-2024).

Nam się udało wygrać w loterii DV-2014. Znamy sporo osób, które wygrały, dlatego jeśli się zastanawiacie nad wyjazdem do USA, koniecznie wypełnijcie aplikację.

I ważne! Róbcie to na oficjalnej stronie! Nie korzystajcie z pomocy firm pośrednich. To tak naprawdę wypełnienie formularza Waszymi danymi. Korzystanie z firm, którym musicie płacić praktycznie za nic, nie zwiększa Waszego prawdopodobieństwa w wygranej.

Poniżej zamieszczamy przydatne linki do oficjalnych stron:

  1. Tutaj znajdziecie ważne informacje odnośnie loterii

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-submit-entry1/diversity-visa-selection-of-applicants.html

2. Tutaj będziecie mogli wypełnić aplikację i sprawdzić wyniki

https://dvprogram.state.gov/

A tych, którzy jeszcze mało wiedzą o loterii, zachęcamy do poczytania na kierunekfloryda.com/co-to-jest-loteria-wizowa

Wszystkim, którzy wezmą udział w loterii, życzymy powodzenia!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *