Loteria wizowa DV-2019

Loteria wizowa Wszystkie

Kolejna loteria wizowa startuje już 3 października! Wszystkich, którzy marzą o zamieszkaniu w USA, zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia.

Nam się udało… w 2012 roku wzięliśmy udział w loterii wizowej i po dwóch latach, w czerwcu 2014 roku zamieszkaliśmy na Florydzie… Dlatego pamiętajcie, marzenia się spełniają… a wzięcie udziału w loterii nic nie kosztuje. Dopiero po wygranej jest trochę kosztów, ale są one o wiele niższe niż załatwianie zielonej karty innymi drogami (inwestycje itp.).

Od 2 października do 7 listopada 2017 należy wypełnić aplikację. 1 maja 2018 roku zostaną ogłoszone wyniki loterii. Dopiero wtedy, jeśli będziecie mieli szczęście i zostaniecie wylosowani, będziecie musieli wysłać więcej dokumentów. Ale nie musicie. Jeśli w maju stwierdzicie, że jednak nie chcecie wyjechać, nie musicie nic robić, a Wasza “wygrana” przejdzie na kolejną osobę. :)

Spotkania w ambasadzie rozpoczną się w październiku 2018 i będą trwały przez rok (w zależności jaki numer otrzymacie w losowaniu). 6 miesięcy od wizyty u lekarza (wizytę taką zazwyczaj wyznacza się tuż przed spotkaniem w ambasadzie) będziecie musieli wyjechać do USA i będzie to prawdopodobnie rok 2019 (stąd nazwa loterii).

Naprawdę warto i naprawdę się udaje, czego my jesteśmy przykładem. :) Nam się udało wygrać za pierwszym razem! Jest to możliwe! :)

Zachęcamy do odwiedzenia strony pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/wiza-loteryjna, gdzie znajdziecie szczegóły odnośnie loterii.

Jeśli chcecie poczytać więcej o loterii wizowej, odwiedźcie kierunekfloryda.com/category/loteria-wizowa, gdzie znajdują się nasze poprzednie artykuły na ten temat.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *