Loteria wizowa DV-2025 już niedługo!

Loteria wizowa Wszystkie

Niedługo rusza kolejna loteria wizowa! Zgłoszenia są od 4 października do 7 listopada 2023r. Wszystkich, którym chociaż przez myśl przeszła przeprowadzka do USA, zachęcamy do złożenia aplikacji.

Aplikację będzie można wypełnić na stronie dvprogram.state.gov. Na tej samej stronie będzie można sprawdzić też wyniki, ale to dopiero od 4 maja 2024 roku.

Wypełnienie aplikacji tak naprawdę nic nie kosztuje, a decyzję o wyjeździe będziecie mogli zawsze zmienić. Cały proces trwa ok. 2 lat (dlatego w 2023 roku wypełnia się aplikację, a w przypadku wygranej, zazwyczaj po 2 latach następuje przeprowadzka, stąd w przypadku tej loterii nazwa DV-2025).

Nam się udało wygrać w loterii DV-2014. Znamy sporo osób, które wygrały, dlatego jeśli się zastanawiacie nad wyjazdem do USA, koniecznie wypełnijcie aplikację.

I ważne! Róbcie to na oficjalnej stronie! Nie korzystajcie z pomocy firm pośredniczących. To tak naprawdę wypełnienie formularza Waszymi danymi. Korzystanie z firm, którym musicie płacić praktycznie za nic, nie zwiększa Waszego prawdopodobieństwa w wygranej.

Zanim przystąpicie do loterii, warto zapoznać się z ważnymi informacjami na poniższej stronie:

travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-submit-entry1.html

A tych, którzy jeszcze mało wiedzą o loterii, zachęcamy do poczytania na kierunekfloryda.com/co-to-jest-loteria-wizowa

Wszystkim, którzy wezmą udział w loterii, życzymy powodzenia!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *