Koniec roku szkolnego!

Edukacja Wszystkie

U nas wczoraj skończył się kolejny rok szkolny… na odpoczynek udali się m.in. uczniowie i szkolne autobusy. :D Powrót do szkoły dopiero 13 sierpnia!

Autobusy szkolne

Niesamowite, jak ten czas szybko leci. Mój syn przed chwilą zaczynał 4 klasę w USA, a teraz już skończył 7! Jeszcze 8, a potem już High School.

Wakacje tutaj są dosyć długie, bo dzieci do szkoły wracają dopiero 13 sierpnia. :) Przez ten czas trzeba im jakoś zorganizować czas. Wiele rodzin korzysta z tzw. camps. Jest to coś jak półkolonie w Polsce. Sarasota, w której mieszkamy, oferuje duże możliwości takich campów. My naszego syna zapisaliśmy już na jeden, tygodniowy camp koszykarski. Będzie miał zajęcia od 9 rano do 4 po południu przez tydzień czasu. Już nie może się doczekać. :)

Ze względu na wiele różnych zajęć dla dzieci, czasami na ulicach widać w wakacje autobusy szkolne. Mimo że jest ich o wiele wiele mniej niż w roku szkolnym, niektóre są wykorzystywane do przewożenia dzieci na różne zajęcia.

Na razie nie mamy tylko wakacyjnej pogody. Ostatnie dni są dosyć pochmurne i deszczowe, chociaż zdarzają się “chwile” słoneczne, tak jak na przykład dzisiaj przed południem. Z okazji pierwszego dnia wakacji mogłam się wybrać z moim synem na spacer, co zobaczycie na naszym profilu facebookowym www.Facebook.com/KierunekFloryda i na Instagramie www.instagram.com/kierunekfloryda

W związku z tym, że są wakacje i będę więcej czasu spędzać z moim synem, spodziewajcie się niedługo więcej artykułów dotyczących edukacji na Florydzie. ;)

 

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *