Jak się spokojnie i bezstresowo przeprowadzić

Nieruchomości Przygotowania Wszystkie

Wielu moich klientów przeprowadza się na Florydę zarówno z Polski jak i z północnych stanów. Wiem, że taka przeprowadzka może wywoływać ból głowy, dlatego warto się wcześniej do niej odpowiednio przygotować.

Z pomocą schematu przygotowanego przez Florida Realtors, zamieszczam listę 12 wskazówek, dzięki którym Wasza przeprowadzka będzie spokojniejsza.
Lista ta została przygotowana głównie z myślą o osobach przeprowadzających się z innych stanów, ale myślę, że część wskazówek można również zastosować przy przeprowadzce z Polski.

PRZED PAKOWANIEM

1. Przygotuj listę rzeczy do zrobienia

Pomoże Ci to uniknąć stresujących sytuacji w trakcie przeprowadzki. Dzięki takiej liście będziesz mógł na bieżąco śledzić etapy przeprowadzki i lepiej nad nią zapanujesz. I zrób to jak najwcześniej, nie odkładaj nic na ostatnią chwilę. Jeśli wiesz odpowiednio wcześniej o przeprowadzce, listę taką zacznij tworzyć jak najszybciej.

2. Zrób kopie zdjęć i plików

W dzisiejszych czasach, większość danych trzymamy w komputerze. Żeby ich nie stracić podczas przeprowadzki, zrób kopie zapasowe na dyskach przenośnych i umieść je w bezpiecznym miejscu. Najlepiej dyski mieć cały czas przy sobie.

3. Zrób zdjęcia okablowania

Zrób zdjęcia połączeń z telewizorem, komputerem i innymi urządzeniami. W ten sposób w nowym miejscu zamieszkania będziesz miał ułatwione zadanie, będziesz wiedział, które kable gdzie dokładnie podłączyć. Zaoszczędzi Ci to na pewno sporo czasu i niepotrzebnych nerwów.

4. Zadbaj o swoje pupile

Jeśli masz zwierzątka, zadbaj o to, żeby również one jak najmniej stresowo przeszły przez przeprowadzkę. Jeśli jest to możliwe, na czas przygotowań zostaw je u przyjaciół czy w hotelu dla zwierząt.

Więcej na http://karolinasellsflorida.com/12-wskazowek-jak-sprawnie-sie-przeprowadzic/

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Jak się spokojnie i bezstresowo przeprowadzić

  1. Witaj Karolino :) A jak wygląda sytuacja z pracą na Florydzie?
    Czy przygotowanie sobie gruntu do przeprowadzki jest wykonalne nie mając znajomości itd.?
    Pozdrawiam serdecznie
    Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *