Harry Potter and the Cursed Child

Książki Wszystkie

Kto lubi Harry’ego Pottera – ręka w górę! :) Ja i mój syn podnosimy ręce. :) Uwielbiamy. Dlatego czekaliśmy z utęsknieniem na najnowszą książkę “Harry Potter and the Cursed Child”. Ciekawa byłam jak mój syn przyjmie swoją pierwszą sztukę teatralną w formie książkowej. Był zachwycony!

Harry Potter and the Cursed Child

Książka “Harry Potter and the Cursed Child” (“Harry Potter i Przeklęte Dziecko”) pojawiła się u nas na półkach sklepowych 31 lipca. Parę dni później zagościła również na naszej domowej półce. :) Oczywiście mój syn miał pierwszeństwo i przeczytał tę książkę jako pierwszy. Zajęło mu to jeden dzień. Dosłownie nie mógł się oderwać.

Mi to zajęło trochę dłużej, ale również byłam zachwycona. Książka wciąga od początku do końca. Ci co lubią Harry’ego Pottera nie powinni być zawiedzeni.

Mam nadzieję, że uda nam się zobaczyć sztukę na żywo! Na razie jest ona grana tylko w teatrze w Londynie, ale autorka J.K. Rowling zapowiedziała już, że chciałaby, żeby sztukę miało okazję zobaczyć jak największe grono fanów Harry’ego Pottera, nie tylko z Anglii. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Harry Potter and the Cursed Child

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *