WOŚP gra po raz 28!!!

Pozostałe Wszystkie

Już jutro 28 finał WOŚP! Ja właśnie jestem w trakcie czytania książki o 20 latach WOŚP. Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy są przeciwko tej niesamowitej inicjatywie!

Ja z WOŚP jestem prawie od początku. Nieraz kwestowałam będąc nastolatką, a potem każdego roku wspierałam WOŚP. Teraz, mimo tego, że jesteśmy na Florydzie, zawsze kibicujemy, pomagamy i jesteśmy całym sercem z Jurkiem Owsiakiem. 

Pamiętajcie, nieważne gdzie jesteście, możecie pomóc! Jak ? Wszystkie możliwości znajdziecie na www.wosp.org.pl. Można m.in. wysłać smsa, zrobić przelew, czy zakupić coś w sklepiku internetowym. I nieważne na jaką pomoc Was stać. Każda złotówka, każdy dolar się liczy!

A odnośnie książki, naprawdę warto ją przeczytać. Ja jeszcze jej nie skończyłam, ale już szczerze polecam. Opisuje 20 lat od jej początków, które, tak jak cała inicjatywa, są niesamowite!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *