Ellenton Premium Outlets

Ellenton Premium Outlets

Wszystkie Zakupy

Jakieś pół godziny drogi od nas znajduje się miasteczko zakupowe, w którym można spędzić dosłownie cały dzień buszując po sklepach firmowych i korzystając z przecen produktów z końcówek kolekcji i nie tylko.

Miasteczko to nosi nazwę Ellenton Premium Outlets i znajduje się w miejscowości Ellenton (jak sama nazwa wskazuje). Jest miejscem ze 130 sklepami znanych projektantów i marek, m.in. Coach, Michael Kors, Nike Factory Store, Polo Ralph Lauren Factory Store czy Saks Fifth Avenue Off 5th. Oprócz ubrań można tu znaleźć również akcesoria, wyposażenie wnętrz i inne. 

Przyjemnie zaprojektowane miasteczko z krytymi przejściami między sklepami, bujną roślinnością, fontannami, kawiarniami czy restauracjami jest idealnym miejscem na szaleństwo zakupowe. Niektóre sklepy są dla bardziej zamożnych klientów, ale są również takie, w których niskie ceny czy promocje zachęcą do zakupów dosłownie każdego. :)

My byliśmy tam z naszymi gośćmi z Polski i na pewno jeszcze nie jeden raz tam wrócimy. :)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym miejscu, zachęcamy do odwiedzenia strony oficjalnej outletów www.premiumoutlets.com

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz filmiku.

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Ellenton Premium Outlets

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *