Strona główna > Zakupy > Ellenton Premium Outlets

Ellenton Premium Outlets

W kategorii:Zakupy     Autor:   Karolina     Rok:   2017

Jakieś pół godziny drogi od nas znajduje się miasteczko zakupowe, w którym można spędzić dosłownie cały dzień buszując po sklepach firmowych i korzystając z przecen produktów z końcówek kolekcji i nie tylko.

Miasteczko to nosi nazwę Ellenton Premium Outlets i znajduje się w miejscowości Ellenton (jak sama nazwa wskazuje). Jest miejscem ze 130 sklepami znanych projektantów i marek, m.in. Coach, Michael Kors, Nike Factory Store, Polo Ralph Lauren Factory Store czy Saks Fifth Avenue Off 5th. Oprócz ubrań można tu znaleźć również akcesoria, wyposażenie wnętrz i inne. 

Przyjemnie zaprojektowane miasteczko z krytymi przejściami między sklepami, bujną roślinnością, fontannami, kawiarniami czy restauracjami jest idealnym miejscem na szaleństwo zakupowe. Niektóre sklepy są dla bardziej zamożnych klientów, ale są również takie, w których niskie ceny czy promocje zachęcą do zakupów dosłownie każdego. :)

My byliśmy tam z naszymi gośćmi z Polski i na pewno jeszcze nie jeden raz tam wrócimy. :)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym miejscu, zachęcamy do odwiedzenia strony oficjalnej outletów www.premiumoutlets.com

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz filmiku.

 

Tagi: ,

Odpowiedzi 1 - “Ellenton Premium Outlets”

  1. Riki

    Cos jak North Georgia Premium Outlets niedaleko Atlanty. Fajna sprawa mozna sporo kupic w dobrej cenie :-)

Dodaj komentarz