Dollar Tree – wszystko za 1 dolara

Wszystkie Zakupy

Kiedy przyjechaliśmy do USA, koleżanka pokazała nam sklep, w którym jest wszystko za dolara. Oczywiście niektórych rzeczy boimy się kupować, ale niektóre są dobrej jakości i można sporo zaoszczędzić.

Dollar Tree oferuje duży wybór różnych środków chemicznych, kosmetyków, materiałów papierniczych, naczyń, leków, jedzenia itp. Niektórych rzeczy, jak np. dania obiadowego balibyśmy się kupić. Natomiast z niektórych ofert korzystamy.

Przykładowo test ciążowy kosztuje 1$ i działa naprawdę tak samo jak inne testy, które kosztują 15$. Może jest mniej wygodny, ale różnica w cenie jest ogromna. ;)

Za dolara można też kupić płyn do mycia naczyń czy płyn do prania. Dla naszego syna często kupujemy tablice do projektów, które w innych sklepach kosztują kilka dolarów, tutaj 1$. :) Noże kuchenne, blaszki do piekarnika, różne plastikowe pudełka, przegródki itp. Wypróbowaliśmy niektóre z tych produktów i jak na taką cenę są naprawdę dobrej jakości.

Pasty do zębów często w innych sklepach są 2 razy droższe niż w Dollar Tree. To samo z wieloma innymi produktami. Np. z balonami na różne okazje, które w sklepie tym cieszą się dużym powodzeniem. Podczas gdy w innych sklepach kosztują kilka dolarów, tutaj tylko 1$. :) Często widzimy osoby, które wychodzą z Dollar Tree z kilkoma balonami. :)

Należy jednak uważać, bo niektóre ceny są wyższe niż w innych sklepach, szczególnie jeśli np. produkty sprzedawane są w małej ilości, np. 3 czekoladki Lindt czy 3 tabletki do zmywarki. W innych sklepach przy zakupie większej ilości zapłacimy o wiele mniej za sztukę.

Sklep ten jest dobry szczególnie na początek, kiedy chcemy wyposażyć dom szybko i w najpotrzebniejsze rzeczy i nie chcemy przeznaczać na to dużo pieniędzy.

Pamiętajmy, że w Ameryce zarabia się ok. 3-4 razy więcej. Dlatego też 1$ dla Amerykanina to tak jak mniej więcej 1zł dla Polaka.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym sklepie, zapraszamy na jego oficjalną stronę www.dollartree.com

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.