Spis polskich biznesów na Florydzie

Nasz blog Wszystkie

Gdy przylecieliśmy na Florydę, zależało nam, żeby znaleźć niektóre firmy prowadzone przez Polaków, np. księgową czy lekarza. Wiadomo, że na początku łatwiej porozumieć się we własnym języku, szczególnie jeśli chodzi o terminy podatkowe czy medyczne. :)

 

Smiling family medical doctor and a child. Over white background

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć na naszym blogu kategorię “Polskie biznesy” na kierunekfloryda.com/polskie-biznesy-na-florydzie, gdzie będziecie mogli znaleźć polskie biznesy na Florydzie. Firmy te będą stopniowo dodawane do naszej strony.

Wszystkich, którzy prowadzą polski biznes na Florydzie, zachęcamy do współpracy z nami na www.KierunekFloryda.com/kontakt

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Spis polskich biznesów na Florydzie

  1. Jak ja się cieszę,że znalazłam Pani blog.Czytam wszystko po kolei i informacje,które tu wyczytuję są tak pomocne.Dziękuję i pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *