Trader Joe's

Zakupy w Trader Joe’s

Wszystkie Zakupy

Tak samo jak w Polsce tak i w USA jest ogromny wybór różnych marketów spożywczych. Można kupować w tych najdroższych, gdzie sympatyczni pracownicy pomagają pakować zakupy do reklamówek, a później do bagażnika samochodu. A można kupować w tych tańszych sklepach. Nie zawsze niska cena oznacza złą jakość produktu. Można znaleźć sklepy, które mają zarówno dobry jakościowo towar jak i przystępne ceny. Jednym z takich sklepów jest Trader Joe’s. :)

[Not a valid template]

Do Trader Joe’s pierwszy raz zabrała mnie koleżanka, która w sklepie tym robi zakupy od wielu lat. Opowiadała mi, że sklepy Trader Joe’s można znaleźć w różnych stanach, ale ogólnie nie jest ich bardzo dużo. Według danych z kwietnia tego roku, w całych stanach jest ich 457 (dla porównania znanych sklepów Walmart jest ok. 5000). Prawie połowa ze sklepów Trader Joe’s znajduje się w Kaliforni. My mamy szczęście, że jeden z tych sklepów zlokalizowany jest w Sarasocie, 15 minut drogi samochodem od naszego osiedla.

Zakupy w tym sklepie należą do przyjemności. Nie jest to ogromy supermarket, gdzie znajdziecie 10 rodzajów musztardy i będziecie się zastanawiać, którą wybrać. Tutaj znajdziecie wybrane, dobre jakościowo, smaczne i przystępne cenowo produkty. Dużo osób poleca Trader Joe’s, twierdząc, że są to wybrane, naprawdę dobre produkty. Niektórzy mówią, że wolą wiedzieć co jedzą i dlatego kupują w Trader Joe’s. :)

W sklepie tym znajdują się produkty różnych marek, w tym również marki Trader Joe’s. My już mamy swoje ulubione. Są to m.in. crossainty, które wystawia się na noc na zewnątrz, a potem rano wystarczy włożyć na trochę do nagrzanego piekarnika i smakują prawie tak jak w Hiszpanii (prawie, bo chyba żadne nie będą smakować tak samo). Ja z moim synem zajadamy się kremem czekoladowym Cookie & Cocoa Swirls. Oprócz tego wszyscy lubimy czipsy warzywne, Veggie Sticks.

Oczywiście oprócz typowych wymienionych wyżej przysmaków, zawsze kupujemy tam warzywa czy owoce, które smakują również lepiej niż te z wielkich supermarketów czy wino, które można już kupić za kilka dolarów, a jest naprawdę dobre. :)

Oprócz Trader Joe’s robimy zakupy w innych sklepach, m.in. w popularnym Walmarcie czy Publixie, który jest dosłownie przy naszym osiedlu. Jednak na razie najbardziej smakują nam produkty z Trader Joe’s. Jak kiedyś będziecie mieli okazję wybrać się do tego sklepu, zachęcamy do zakupów. :)

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Zakupy w Trader Joe’s

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *