Polskie zakupy w Pierogi Inn w Sarasocie

Wszystkie Zakupy

Ponieważ zaczęliśmy tęsknić za niektórymi polskimi smakami, w ostatni poniedziałek postanowiliśmy wybrać się do sklepu Pierogi Inn. :)

Sklep ma spory asortyment typowo polskich produktów, dzięki czemu znaleźliśmy to czego szukaliśmy. A i ceny jak na amerykańskie warunki są przystępne. Znajdziecie tutaj m.in. słodycze Wedla, kiełbasę krakowską, gorące kubki Knorra, polskie przyprawy, majonez Winiary, soki Tymbark, pierogi, dżemy, polskie piwo, jak również polskie magazyny (np. Przyjaciółka, Tina, Życie na gorąco) czy gadżety (flagi, szaliki itp.). W sklepie można też skorzystać z usługi wysyłania paczek do Europy.

Fajnie, że ktoś pomyślał o tym, żeby w Sarasocie otworzyć sklep dla osób, takich jak my. :) Dzięki takim miejscom można chociaż przez chwilę poczuć się jak w Polsce. :)

Ze sklepu wyszliśmy zaopatrzeni m.in. w cukierki Bajeczne, Torcik Wedlowski i piwo Żywiec. To była nasza pierwsza wizyta w Pierogi Inn, ale na pewno nie ostatnia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Pierogi Inn, zapraszamy na stronę internetową www.polishdelipierogiinn.com

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *