Aligator w naszym stawie

Fauna Wszystkie

Jak już wcześniej pisałam, praktycznie w każdym stawie na Florydzie może pomieszkiwać aligator. ;) Ostatnio aligator pojawił się również w stawie pod naszym oknem. ;)

[Not a valid template]

Słyszeliśmy wcześniej, że w stawie, obok którego mieszkamy, pojawia się raz na jakiś czas aligator, jednak odkąd my tu mieszkamy wcześniej żadnego nie widzieliśmy. Aż do któregoś dnia w czerwcu tego roku. :)

Akurat byli u nas goście z Polski… dzięki czemu oni również mogli zaobserwować pływającego niedużego aligatorka, który nagle pojawił się w stawie i którego widzieliśmy z naszego okna i tarasu.

Niektórzy sąsiedzi podchodzili do stawu, obserwowali go, robili zdjęcia, ale znaleźli się również tacy, którym to, że w miejscu w którym mieszkają, pływa aligator, nie podobało się. Szczególnie wyczuleni na aligatora byli właściciele psów. Ci powinni być bardzo ostrożni spacerując w pobliżu stawu ze swoimi czworonogami.

Aligator tak szybko jak się pojawił, tak szybko “wyprowadził się” z naszego stawu. Po kilku dniach nie było po nim śladu. ;)

Dzięki temu, że z naszego okna mamy widok na cały staw, mogliśmy wykonać dla Was kilka zdjęć oraz nagrać krótki film. Zapraszamy do oglądania. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *