Wycieczka rowerowa w Venetian Waterway Park

Parki i place zabaw Wszystkie

2 maja wybraliśmy się rowerami do Venetian Waterway Park. O niektórych atrakcjach tej trasy pisaliśmy już wcześniej.

[Not a valid template]

Trasa ta zaczyna się przy Marina Park w Venice, a kończy plażą Caspersen Beach. O plaży, jak i innych atrakcjach tej trasy (żółwiach norowych i kojocie) pisaliśmy już wcześniej.

Trasa w Venetian Waterway Park przebiega wzdłuż kanału Intracoastal Waterway, po którym często pływają łódki. Można jechać zachodnią lub wschodnią stroną kanału. Mniej więcej w połowie trasy jest most, którym można przejechać z jednej strony na drugą. Żeby dojechać do plaży Caspersen Beach należy wybrać trasę zachodnią.

Trasa częściowo biegnie też przy lotnisku miejskim w Venice, gdzie często startują i lądują awionetki oraz małe samoloty odrzutowe.

Długość trasy to ok. 9,5 mili (15,30 km) w jedną stronę. Wzdłuż trasy jest wiele ławeczek, przy których można odpocząć. W niektórych miejscach są daszki i stoliki do piknikowania. Pod koniec trasy przy plaży Caspersen dodatkowo są toalety.

Jakiś czas temu pisaliśmy o trasie Legacy Trail z Sarasoty do Venice. Trasa w parku Venetian Waterway Park jest przedłużeniem Legacy Trail. Nam osobiście bardziej podobała się ta druga trasa, jest ładniejsza, ciekawsza no i posiada więcej atrakcji. :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz filmiku.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *