Wenecja na Florydzie?

Ciekawe miejsca Wszystkie

Uwielbiamy Wenecję. Pamiętam jak w 2010 roku spacerowaliśmy jej uliczkami… byliśmy zachwyceni… Ale to była Wenecja we Włoszech. Teraz Wenecja jest bliżej nas, bo 20 minut samochodem na południe od Sarasoty. Ale to już nie ta sama Wenecja co w Europie…

[Not a valid template]

Do Wenecji (po angielsku “Venice”), wybraliśmy się przy okazji Chalk Festival, o którym pisaliśmy wcześniej. Postanowiliśmy zostać trochę dłużej i przespacerować się uliczkami w centrum. Nie przypomina to Wenecji we Włoszech, ale i tak jest urokliwa. Małe knajpki, lodziarnie z pysznymi lodami (naprawdę polecamy), sklepiki… Mimo że było pochmurno i tak nam się podobało. :)

Trochę dalej od nas (ponad półtorej godziny jazdy) znajduje się inne “włoskie” miasteczko, Neapol (po angielsku “Naples”). Na pewno kiedyś tam też się wybierzemy i zdamy Wam relację. :)

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *