Kolejna loteria wizowa DV-2022 potwierdzona!

Loteria wizowa Wszystkie

Już od środy 7 października będzie można składać aplikację w kolejnej loterii wizowej. Wszystkich, którzy marzą o przeprowadzce do USA, zachęcamy do wypełnienia tej aplikacji. Nam się udało wygrać w DV-2014!

Minęło już 8 lat od kiedy wzięliśmy udział w loterii wizowej. W 2012 roku wypełniliśmy aplikację, w maju 2013 dowiedzieliśmy się o wygranej, w styczniu 2014 mieliśmy spotkanie w ambasadzie, a 25 czerwca 2014 wyjechaliśmy do USA. :)

Jesteśmy dowodem na to, że można wygrać i znamy sporo innych osób, które wygrały. Jest to jeden z najprostszych i najtańszych sposobów na legalne osiedlenie się w USA.

Jeśli chcecie dowiedzieć się szczegółów o nadchodzącej loterii, koniecznie odwiedźcie stronę Ambasady USA pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/immigrant-visas-pl/diversity-visa-program-pl.

Wszystkim, którzy marzą o wyjeździe do USA i wezmą udział w losowaniu, życzymy wygranej!

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Kolejna loteria wizowa DV-2022 potwierdzona!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *