Key Biscayne koło Miami

Plaże Florydy Wszystkie

Będąc w Miami i posiadając trochę czasu wolnego, warto wybrać się na pobliską wyspę Key Biscayne. Znajdziecie tam m.in. dziewiczą plażę z mnóstwem palm i będziecie mogli pospacerować wzdłuż oceanu napawając się przepięknymi widokami.

Przy okazji naszego ostatniego pobytu w Miami, postanowiliśmy pojechać na plażę na wyspę Key Biscayne. Wyczytałam w przewodniku, że jest to plaża bardziej dziewicza i odludna (niż słynna South Miami Beach), a przede wszystkim z mnóstwem palm! :D A że ja uwielbiam naturę, postanowiliśmy zobaczyć co to za miejsce.

Nawigację warto ustawić na Crandon Park. Dojedziecie na duży parking przy samej plaży. Od razu zwrócicie uwagę jak dużo tam jest palm… :) I jakie są piękne. :) Sama plaża jest dosyć wąska. Poza tym jak my byliśmy część piasku była pokryta glonami. Ale to i tak nie przeszkodziło mi w udaniu się na długi spacer brzegiem oceanu. Dzięki temu zobaczycie zdjęcia i filmy, na których widać m.in. palmy kokosowe czy wieżowce w Miami Beach. :)

W czasie spaceru w pewnym miejscu było tak płytko, że można było wejść kawałek w głąb oceanu mając wodę po kostki. :) To również zobaczycie na filmie i zdjęciach.

Ponieważ gonił nas czas (tego samego dnia wracaliśmy do Sarasoty, a chcieliśmy zobaczyć jeszcze nowoczesny dystrykt w Miami, o którym napiszemy w jednym z kolejnych artykułów), nie mieliśmy okazji zobaczyć dalszej części wyspy. Na pewno to jeszcze kiedyś nadrobimy. :)

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia powyższego filmiku i poniższej galerii zdjęć. :)

A już w kolejnym artykule napiszemy o iguanach na Key Biscayne. :)

[Not a valid template]

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *