Idzie zima…

Pogoda Wszystkie

Dzisiaj zimny dzień na Florydzie. Rano, kiedy mój syn wychodził do szkoły, na termometrach było 9 stopni C. Na szczęście kolejne dni będą już cieplejsze. :)

pogoda21listopada2016

Dla nas taka pogoda jest nietypowa. Przyzwyczajeni jesteśmy, że przez większość czasu jest naprawdę ciepło, dlatego 9 stopni C z samego rana to po prostu zimno. Koleżanki z Polski i ze stanów bardziej oddalonych na północ śmieją się ze mnie, one by chciały taką pogodę w listopadzie. :D Ale tak jest jak już organizm przyzwyczai się do wysokich temperatur.

Na szczęście, jak widzicie na załączonym obrazku, od jutra już będzie cieplej! Dzisiaj w ciągu dnia 20C, a jutro 26C, w kolejne dni jeszcze cieplej! :)

Wiecie po czym poznać turystę w zimie na Florydzie? Dla turysty jest ciepło, chodzi w krótkich spodenkach, z krótkim rękawkiem. My ubierzemy się już cieplej, często zobaczycie osoby w kurtkach zimowych. ;)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Idzie zima…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *