West Palm Beach

Ciekawe miejsca Wszystkie

West Palm Beach to miasto nad Oceanem Atlantyckim w Hrabstwie Palm Beach. Liczba ludności to nieco ponad 100 tys. osób (dane z 2012 roku). Założone w 1894 roku początkowo służyło jako miejsce dla pracowników hoteli i rezydencji pobliskiego Palm Beach.

[Not a valid template]

Dzięki turniejowi piłkarskiemu naszego syna (o czym już pisaliśmy wcześniej), mieliśmy okazję trochę zwiedzić West Palm Beach. Oprócz spaceru wzdłuż mariny, znajomi pokazali nam również ciekawe miejsce, jakim jest CityPlace. Jest to centrum handlowe, zbudowane w formie miasteczka europejskiego. Spacerując po nim momentami mieliśmy wrażenie, jakbyśmy przenieśli się do południowej Europy. W architekturze tego miejsca jest dużo elementów śródziemnomorskich i weneckich. Miejsce naprawdę warte zobaczenia. :)

W jednym z kolejnych artykułów napiszemy o hotelu, w którym mieszkaliśmy podczas naszego pobytu.

A tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia naszej galerii zdjęć z West Palm Beach.

 

Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *