Black Friday

Wszystkie Wydarzenia

Dzisiaj przeżyliśmy nasz pierwszy Black Friday w USA. :) Nie wyglądało to może tak jak oglądaliśmy w wiadomościach w Polsce (kiedy tłumy biegały po sklepach), ale zarówno ludzi jak i obniżek w sklepach było sporo. :)

My również skorzystaliśmy z obniżek. W niektórych sklepach było wszystko przecenione o 50%, a w innych część rzeczy o jeszcze więcej. Będąc w jednym sklepie, kasjerka opowiadała, że niektórzy stali w kolejce od 1 po południu poprzedniego dnia, żeby kupić przeceniony telewizor. Wiele produktów było wykupowanych bardzo szybko, dlatego trzeba było się nieźle natrudzić, żeby dostać chociaż jedną sztukę. Ale przecenione były też produkty, których było pod dostatkiem dla każdego.

Black Friday jest obchodzony w USA w piątek po Święcie Dziękczynienia. Obecnie sklepy rozpoczynają obniżki już w Dzień Dziękczynienia po południu. Wiele sklepów namawiało na zakupy już od 18.00 w czwartek. Wtedy często przez kilka godzin można było złapać jeszcze większe okazje. Niektóre sklepy zamieszczały na swoich stronach internetowych mapy, dzięki którym łatwiej można było znaleźć dany produkt. :)

Obniżki były nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w Internecie. Do tej pory dostaję maile z różnych sklepów internetowych, że jeszcze mam 2 godziny do końca Black Friday i jeszcze mogę skorzystać z mega obniżek. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *