2 stopnie C na Florydzie!

Pogoda Wszystkie

Tak jak już niektórzy z Was wiedzą z Facebooka, wczoraj pobiliśmy nasz rekord niskich temperatur na Florydzie! W zeszłym roku w styczniu rekord ten wynosił 3 stopnie C, wczoraj doświadczyliśmy 2 stopni C! :)

Wiemy, że dla niektórych z Was 2C to śmieszna temperatura w tym czasie, bo doświadczacie nawet poniżej -20C! Dla nas te 2C to naprawdę ewenement. :)

Wczoraj wybraliśmy się do Tarpon Springs, gdzie nasz syn miał mecz piłkarski z lokalną drużyną. Najbardziej szkoda było tych dzieci, które w taką temperaturę musiały grać w piłkę, a jeszcze bardziej szkoda tych, którzy w krótkich spodenkach stali na rezerwie. :) Oczywiście rodzicom też nie było ciepło. Niektórzy siedzieli na krzesełkach nie dość, że poubierani w najcieplejsze ciuchy jakie posiadali to jeszcze okryci kocami.

No cóż, nie wszyscy na Florydzie przygotowani są na takie temperatury. Wiele osób nie posiada kurtek puchowych, czapek, szalików, rękawiczek… bo nie opłaca się często ich kupować na kilka dni w roku. :) Zadowalają się ocieplanymi bluzami z kapturami. :)

Na szczęście dzisiaj już jest cieplej, a pojutrze ma być nawet 26C!

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *