Strona główna > Restauracje > Baconator w Wendy’s

Baconator w Wendy’s

W kategorii:Restauracje     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2018

Kto lubi bekon? A kto lubi hamburgera z bekonem? :) My na pewno. A jak hamburger z bekonem to tylko w Wendy’s. :)

Wendy’s to jedna z amerykańskich sieciówek z fastfoodem, która posiada swoje restauracje w 30 krajach na całym świecie. Pierwsza restauracja Wendy’s została otwarta w 1969 roku w Columbus w stanie OHIO. Mamy szczęście, że jedna z tych restauracji znajduje się dosłownie 5 minut od nas. Dzięki temu, jak tylko mamy ochotę na hamburgera, zazwyczaj wybieramy Wendy’s i kanapkę Baconator albo Son of Baconator (mniejszy odpowiednik Baconator’a). :D Oprócz kanapki Baconator mój mąż bardzo lubi chili. Także z czystym sumieniem możemy polecić te produkty. W ofercie Wendy’s znajdują się również inne kanapki, sałatki itp., czyli podobnie jak w typowych sieciówkach fastfoodowych. :)

Restauracja Wendy’s reklamuje się tym, że ich wołowina jest zawsze świeża i nigdy nie mrożona. Powiedzmy, że w to wierzymy. ;)

Jak chcecie się dowiedzieć więcej o Wendy’s odwiedźcie ich oficjalną stronę www.wendys.com.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, które dla Was wykonaliśmy. Znajdziecie na nich kanapkę Son of Baconator, chili, frytki oraz napój (my zazwyczaj bierzemy mrożoną herbatę). ;)

 

 

 


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: , , ,

Odpowiedzi 2 - “Baconator w Wendy’s”

  1. riki

    Swego czasu w usa, nieopodal florydy;-) mialem okazje zatrzymac sie w Wendy’s.Zdecydowanie bardziej wolalem Diary Queen ;-)

  2. Karolina

    Nie byliśmy, ale jak będziemy mieli okazję, spróbujemy i damy znać, czy nam smakowało. :)

Dodaj komentarz