Ziiimnooo…

Pogoda Wszystkie

Dzisiaj u nas rano było 11 stopni! Mój syn się uparł i nie chciał założyć długich dżinsów, no bo przecież jesteśmy na Florydzie. :) Na przystanku autobusowym wszyscy marzli… Nietypowe jak na Florydę…

Ostatnio jak rano (ok. 7.30) szliśmy na przystanek autobusowy, było ok. 20 stopni C. Dzisiaj tylko 11 C! Jest to nietypowa temperatura jak na Florydę, ale na jesieni czy w zimę się zdarza i trzeba być na to przygotowanym. Dzieci były różnie ubrane, chociaż każdy miał bluzę lub nawet kurtkę. I tak wszyscy marzliśmy, a do tego autobus spóźnił się 15 minut! Aż 15, bo zazwyczaj autobusy są tutaj punktualnie. :)

Na szczęście w ciągu dnia ma być już 21 stopni C.

Jutro rano natomiast ma być już cieplej, 13 stopni C! :)

A propos temperatury, chyba powinniśmy w końcu przestawić się na stopnie Fahrenheita, ponieważ jak rozmawiamy z innymi na przystanku i mówimy, że jest tylko 11 stopni, to dzieci wytrzeszczają oczy ze zdziwienia. :)))

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *