Pogoda na Florydzie w październiku

Pogoda Wszystkie

Lato było upalne jak zawsze: duża wilgotność, gorąco. Wiele osób czeka tutaj aż przyjdzie jesień. Ale nie jest to jesień podobna do polskiej jesieni…

W październiku rano zamiast 27 stopni jest 20. W ciągu dnia zamiast 33 jest 29. Już rano czuć różnicę. Wszyscy ją zauważają. Jak zaprowadzam mojego syna na przystanek ok. 7:30, często są rozmowy o pogodzie. W lecie gorąco, ludzie narzekają, że jeszcze 2 tygodnie i będzie lepiej :) Teraz mówią, że w końcu trochę chłodniej.

Jesień na Florydzie jest dla mnie idealna pod względem pogody. :) Rano nie jest jeszcze zimno, tak jak czasami w zimie, kiedy może się zdarzyć 8 stopni. W ciągu dnia jest cieplutko, ale nie tak upalnie jak w lecie. Można jeszcze iść na basen i spędzić więcej czasu na korcie tenisowym (w lecie ciężko wytrzymać).

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *