Plaża South Beach w Miami Beach

Plaże Florydy Wszystkie

O plaży South Beach słynnej nie tylko z różnych filmów i seriali telewizyjnych pewnie już słyszeliście. My już dawno mieliśmy się na nią wybrać i w końcu się udało. :) Na ten moment spośród wszystkich plaż, które widzieliśmy do tej pory, dajemy jej 2 miejsce, oczywiście po naszej plaży Siesta Key w Sarasocie. :)

[Not a valid template]

Plaża South Beach znajduje się na samym południu Miami Beach i ciągnie się wzdłuż słynnej i wcześniej opisywanej przez nas ulicy Ocean Drive. Dlatego jak będziecie się kiedyś wybierać do Miami Beach, warto przeznaczyć sobie trochę czasu na spacer tą plażą. My właśnie tak zrobiliśmy, ale już teraz zaplanowaliśmy, że następnym razem spędzimy więcej tam więcej czasu. :)

Plaża South Beach to piękne widoki, jasny piasek oraz czysty i ciepły ocean. Może nie jest zbyt szeroka (my teraz każdą plażę porównujemy do Siesta Key Beach), ale dla każdego znajdzie się miejsce. Plaża jest bardzo lubiana przez turystów z Europy. Język niemiecki jest w tej okolicy trzecim najczęściej używanym językiem, po angielskim i hiszpańskim. :)

Na samym południu plaży znajduje się molo, z którego jest piękny widok na całą plażę i stojące przy niej apartamentowce.

Jeśli jeszcze nie widzieliście naszych poprzednich artykułów, koniecznie się z nimi zapoznajcie. Opisujemy w nich spacer po parku South Pointe Park i po Ocean Drive w Miami Beach.

A w kolejnym artykule “pojedziemy” do centrum Miami. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *