Otwarcie odnowionego salonu Forda w Sarasocie

Wszystkie Wydarzenia

6 grudnia w Sarasocie odbyła się impreza z okazji otwarcia odnowionego salonu Forda. Oprócz pokazu Nika Wallendy, o czym pisaliśmy wcześniej, imprezie towarzyszyły również inne atrakcje. :)

[Not a valid template]

Ponieważ w naszej rodzinie przeważają mężczyźni, oczywiście główną atrakcją była wystawa samochodów. Plac, na którym odbywała się impreza pełny był samochodów marki Ford. Można było je podziwiać z zewnątrz, zajrzeć pod maskę, a do niektórych nawet wsiąść za kierownicę.

Oprócz samochodów w trakcie imprezy cały czas grała muzyka na żywo, przerywana występami na scenie. Oczywiście nie zabrakło jedzenia i picia, które było rozdawane uczestnikom imprezy za darmo. Można było się najeść klasycznymi amerykańskimi hot dogami, pizzą, napić się zimnych napojów, a dzieciom była rozdawana kolorowa wata cukrowa. :)

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *