Strona główna > Wydarzenia > Big Truck Day EGGstravaganza

Big Truck Day EGGstravaganza

W kategorii:Wydarzenia     Autor:   Karolina Moscicka     Rok:   2015

Pojazdy strażackie, monster trucki, traktory, pojazdy szeryfa i wiele innych mogliśmy obejrzeć zarówno z zewnątrz jak i w środku na imprezie Big Truck Day EGGstravaganza, która połączona była z obchodami Świąt Wielkanocnych.

Zazwyczaj pojazdy strażackie czy limuzyny podziwiamy z zewnątrz na drogach. Tym razem, dzięki imprezie zorganizowanej w sobotę wielkanocną w parku Twin Lakes w Sarasocie, mogliśmy je zobaczyć również w środku. Nasz syn był zachwycony. :)

Na zdjęciach zobaczycie m.in. pojazdy strażackie, samochód FPL, czyli amerykańskiej firmy energetycznej (ten biały z podnośnikiem), limuzynę, monster trucki, samochód z biura szeryfa, samochód Czerwonego Krzyża czy pojazdy Florida Highway Patrol (zajmującego się bezpieczeństwem na drogach Florydy).

Dzieci miały niesamowitą radochę, ponieważ praktycznie mogły wsiąść za kierownicę każdego pojazdu. :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i poniższego filmu.


Karolina Moscicka

Mieszkam od ponad 4 lat w Sarasocie z moim mężem i 13-letnim synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, koniecznie się ze mną skontaktujcie na kierunekfloryda@gmail.com. Z chęcią pomogę również przy zakupie/sprzedaży/wynajmie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Tagi: ,

Dodaj komentarz