Big Truck Day EGGstravaganza

Wszystkie Wydarzenia

Pojazdy strażackie, monster trucki, traktory, pojazdy szeryfa i wiele innych mogliśmy obejrzeć zarówno z zewnątrz jak i w środku na imprezie Big Truck Day EGGstravaganza, która połączona była z obchodami Świąt Wielkanocnych.

[Not a valid template]

Zazwyczaj pojazdy strażackie czy limuzyny podziwiamy z zewnątrz na drogach. Tym razem, dzięki imprezie zorganizowanej w sobotę wielkanocną w parku Twin Lakes w Sarasocie, mogliśmy je zobaczyć również w środku. Nasz syn był zachwycony. :)

Na zdjęciach zobaczycie m.in. pojazdy strażackie, samochód FPL, czyli amerykańskiej firmy energetycznej (ten biały z podnośnikiem), limuzynę, monster trucki, samochód z biura szeryfa, samochód Czerwonego Krzyża czy pojazdy Florida Highway Patrol (zajmującego się bezpieczeństwem na drogach Florydy).

Dzieci miały niesamowitą radochę, ponieważ praktycznie mogły wsiąść za kierownicę każdego pojazdu. :)

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i poniższego filmu.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *