Sarasota i okolice najszczęśliwszym miejscem do życia w USA

Pozostałe Wszystkie

7 kwietnia 2015 roku Instytut Gallupa opublikował wyniki badania przedstawiającego miejsca w USA, w których ludzie są najszczęśliwsi. Na 1 miejscu uplasował się obszar North Port-Sarasota-Bradenton na Florydzie!

Jakiś czas temu pisałam, że “nasza” plaża Siesta Key Beach została wybrana najpiękniejszą plażą w USA, a teraz dodatkowo Sarasota z okolicznymi miejscowościami została wybrana najlepszym miejscem do życia w USA. :)

O Sarasocie piszę bardzo często, bo właśnie tutaj się osiedliliśmy po przylocie do USA. Na naszym blogu możecie poczytać o ciekawych miejscach, roślinności, zwierzętach wielu innych rzeczach charakteryzujących to niesamowite miejsce. :)

Jeśli chcecie poczytać więcej o badaniu Instytutu Gallupa, zapraszam na www.gallup.com/poll/182162/north-port-sarasota-bradenton-florida-tops-large-communities

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *