Foliowanie walizek

Podróż Wszystkie

O foliowaniu walizek dowiedzieliśmy się od moich rodziców, którzy dużo podróżują. Postanowiliśmy zgłębić temat. Dzięki temu nasze walizki dotarły na miejsce praktycznie nienaruszone.

Foliowanie walizek można zamówić na lotnisku, jednak koszt jest dosyć wysoki, podobno na Okęciu jest to kilkadziesiąt zł za jedną walizkę. My kupiliśmy folię w Castoramie za 20 zł (przezroczysta folia na szpuli do pakowania), ofoliowaliśmy 3 walizki i jeszcze trochę folii zostało.

Ze względu na brak czasu, foliowaliśmy walizki już na lotnisku. Zajmuje to naprawdę niewiele czasu, a potem jeśli tylko folia nie zostanie zerwana, walizki docierają na miejsce w ogóle niezniszczone. Nasze dwie walizki dotarły w stanie nienaruszonym, natomiast z jednej folia się trochę zsunęła i przez to w jednym miejscu został minimalnie naderwany materiał.

Patrząc na walizki innych pasażerów, mało kto foliował walizki. W Tampie na taśmie, w sumie ofoliowane były tylko nasze i jeszcze jakaś jedna. Także albo mało osób wie o takiej możliwości albo ludziom po prostu się nie chce tego robić.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

2 komentarze do “Foliowanie walizek

  1. oboże, po prostu ludzie mają gdzieś czy ich walizki się porysują, czy nie… to walizki do bagaży, a nie biżuteria.

  2. ja np moge się podzielić takim doświadczeniem ze lecac z londynu do wawy na lotnisku w londynie obsluga pomyliła sie i moj bagaz poleciał na jkies wyspy greckie czekalem na bagaż 5 dni jak dotarł to bl lekko zniszczony np kółko urwane od walizki i zero przeprosin ze strony linii a zapomnieć można o ewentualnym odszkodowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *