Fajerwerki z okazji Dnia Niepodległości na plaży Siesta Beach w Sarasocie

Święta narodowe Wszystkie

4 lipca wybraliśmy się na rowerach na plażę Siesta Beach, żeby obejrzeć pokaz fajerwerków z okazji Dnia Niepodległości. Bardziej niż fajerwerkami byliśmy jednak zaciekawieni atmosferą jaka panowała na plaży i jak Amerykanie świętowali ten dzień.

[Not a valid template]

Tak właśnie powinno być, w Święto Niepodległości ludzie powinni się cieszyć, to nie jest smutne święto, chociaż w Polsce takie przypomina. W USA ludzie się cieszą, co pokazują na każdym kroku. Tego dnia flaga amerykańska była widoczna wszędzie, w domach, w samochodach, a przede wszystkim na ubraniach Amerykanów. :) Na plaży panowała piknikowa atmosfera, ludzie siedzieli na leżakach, często włączali swoją muzykę. Oprócz pokazu fajerwerków, który rozpoczął się o 21 i trwał ok. pół godziny, ludzie puszczali również swoje fajerwerki oraz lampiony.

Czuliśmy się bardziej jak w Sylwestra tylko z różnicą w temperaturze na zewnątrz. :)

Zachęcam do obejrzenia powyższych zdjęć oraz poniższego filmiku z plażą i pokazem fajerwerków. Zarówno zdjęcia jak i film były robione iPhonem, także ich jakość ze względu na to, że było już ciemno, nie jest najlepsza.

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

1 thought on “Fajerwerki z okazji Dnia Niepodległości na plaży Siesta Beach w Sarasocie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *