Świąteczno-Noworoczny Legoland

Boże Narodzenie Wszystkie

Część z Was już wie, że Sylwestra, a przynajmniej jego część, postanowiliśmy spędzić w Legolandzie, gdzie m.in. podziwialiśmy fajerwerki 3D. :)

[Not a valid template]

Pewnie zastanawiacie się co to są fajerwerki 3D. No właśnie, my też się nad tym zastanawialiśmy. :) Przed pokazem wszyscy uczestnicy otrzymali zwykłe, papierowe okulary 3D. Przez takie okulary fajerwerki zamieniały się w klocki LEGO! :) Efekt był widoczny nie tylko na fajerwerkach, ale również patrząc przez okulary na inne źródła światła, np. latarnie. Na jednym ze zdjęć widać właśnie światło latarni w formie klocków LEGO.

Pokaz odbył się specjalnie dla dzieci wcześniej, bo o godz. 8 wieczorem. Podczas pokazu dodatkową atrakcją było opuszczenie klocka LEGO, co sygnalizowało rozpoczęcie Nowego Roku. :) Amerykanie mają w wielu miastach tradycję opuszczania czegoś na Sylwestra. W Nowym Jorku opuszczają kulę, w Memphis gitarę, w Sarasocie ananasa, a w Legolandzie klocek LEGO. :) Jak chcecie, możecie poczytać więcej na ten temat na Wikipedii.

Oprócz pokazu fajerwerków, w Legolandzie mogliśmy obejrzeć różne świąteczne budowle z klocków LEGO, m.in. Mikołaja z reniferami oraz choinkę, na której budowę przeznaczono ponad 500 tysięcy klocków LEGO. Mieliśmy również okazję zobaczyć niektóre atrakcje Legolandu po zmierzchu, np. budowle w Parku Miniatur.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz poniższego filmiku. :)

 

Tagged
Karolina Moscicki
Mieszkam od 2014 roku w Sarasocie z moim mężem i synem. Jeśli macie pytania odnośnie życia na Florydzie, zachęcam do kontaktu na kierunekfloryda.com/kontakt. Z chęcią pomogę również przy zakupie domu/mieszkania/biura. Zapraszam do kontaktu :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *